Apartamento Ciencias & Maritim

  • 56 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Apartamento Ciencias & Maritim Valencia med 1 sovrum ligger 3 km från Palacio del Marqués de Dos Aguas och erbjuder närhet till tågstationen Norte, som ligger cirka 3 km bort. Den 56 m² stora lägenheten har plats för upp till 4 gäster.

Apartamento Ciencias & Maritim erbjuder gästerna uteplats, sitthörna och vardagsrum, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. Gästerna på det här boendet erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en duschkabin och en separat toalett.

Gästerna kan varva ner på en terrass.

Lägenheten har ett minikök utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap.

Den här lägenheten ståtar med ett väldigt bra läge i distriktet Camins al Grau. Gästerna kan besöka Malvarrosa Strand cirka 25 minuters promenad bort. Det ligger 2 km från Museu Faller de València. Den närmaste tunnelbanestationen Maritim - Serreria är belägen ungefär 5 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartamento Ciencias & Maritim Valencia
The Cabanal Beach House - 10 Min To Ocean, Fastwifi, Ac, Coffee
Mobilpris

The Cabanal Beach House - 10 Min To Ocean, Fastwifi, Ac, Coffee

8.2
Väldigt bra 13 recensioner
135 m från boendet
USD 238 USD 214
per natt
Noveo Fusta Marina Suites
Mobilpris

Noveo Fusta Marina Suites

10
Exceptionellt 1 recension
153 m från boendet
The Ship Apartment
Mobilpris

The Ship Apartment

154 m från boendet
USD 181 USD 163
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Valencia Flygplats
    15 km

    Tågstationer

    Norte tågstation
    3,5 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Utflykts-/biljettservice

    Matställen

    • Bar/lounge
    • Matplats utomhus
    • Lunchpaket

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Strand
    • Solterass

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Minibar
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Kafé
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: från 11:00 till 12:00
    LicensnummerESFCTU000046061000143250000000000000000000VT-56102-VO,VT/56102-V
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Apartamento Ciencias & Maritim?
      Populära sevärdheter nära Apartamento Ciencias & Maritim inkluderar bland annat Museu Faller de València, Palacio del Marqués de Dos Aguas, Malvarrosa Strand.
    • ❓
      Hur stort är Apartamento Ciencias & Maritim?
      Apartamento Ciencias & Maritim är 56 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Valencia Flygplats
    15 km

    Tågstationer

    Norte tågstation
    3,5 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartamento Ciencias & Maritim Valencia

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng